Години роботи:пн-сб з 9.00 до 19.00; нд – за домовленістю
Тел./факс: (044) 288 83 38; 280 24 31; 254 39 33

Про контору

Нотаріальна контора SB Notary Office має у своєму складі досвідчених нотаріусів і штат юристів-помічників та є однією з провідних юридичних компаній України з 2003 року. Ми в змозі виконати будь-який ваш запит у сфері нотаріату, адже маємо бездоганну репутацію та величезний досвід практичної роботи.

Наші послуги

Маючи великий практичний досвід нотаріальної практики, ми пропонуємо повний спектр нотаріальних послуг. До них входять консультації діючого законодавства стосовно запланованої нотаріальної дії, надання практичних порад щодо виду обраної нотаріальної дії, рекомендації щодо оптимизації податків при вчиненні нотаріальної дії (а саме: при купівлі-продажу, міни, дарування та ін. рухомого та нерухомого майна, оформленні спадкових прав...), допомогу в підготовці та зборі документів, потрібних для вчинення нотаріальної дії, індивідуальний підхід при розробці проектів документів (договорів, довіреностей, заповітів, заяв тощо), перевірка відсутності або наявності будь-яких обмежень та/або обтяжень щодо рухомого та нерухомого майна по всіх Державних реєстрах України, юридичний супровід на всіх етапах вчинення нотаріальної дії та інші.

Ми пропонуємо комплексний підхід до кожного клієнта, що включає практичні поради, креативний підхід в розробці проектів документів, допомогу в підготовці та зборі документів, потрібних для вчинення нотаріальної дії, оптимизацію податків та ризиків при вчиненні нотаріальної дії, юридичний супровід на всіх етапах вчинення нотаріальної дії, а також гарантії щодо безпеки майнових прав та інтересів клієнта на стадіях державної реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Переваги роботи з SB Notary Office:

Тому що ми – це:

 • Величезний досвід - за роки роботи нотаріусами в державній нотаріальній конторі та в приватній нотаріальній практиці з 1996 року було оформлено близько 9 000 спадкових справ та вчинено понад 332 000 нотаріальних дій.
 • Кваліфіковані співробітники - в нашій команді працюють спеціалісти, що мають вищу юридичну освіту та багаторічний досвід роботи помічниками нотаріусів та консультантами.
 • Велика клієнтська база - більше 260 000 клієнтів за період, що перевищує 21 рік нотаріальної практики.
 • Володіння англійською мовою - з її допомогою ми надаємо нотаріальні послуги іноземним громадянам.
 • Чисельний склад нотаріусів та помічників - надає можливість швидкого та якісного обслуговування клієнтів.
 • Зручне розташування офісу - у самому центрі Києва, облаштованого для комфортного ведення переговорів та укладання угод (кімнати для переговорів, приймальня).
 • Зручні робочі години - працюємо з понеділка по суботу, з 9 до 18.

Як результат:

 • Підхід, заснований на всебічній оцінці та усуненні можливих правових ризиків та «підводних каменів», перешкоджаючих проведенню угод.
 • Об’єм вчинених нотаріальних дій за період роботи нотаріусів нотаріальної контори – понад 332 000 та близько 9 000 оформлених спадкових справ.
 • Потужні ресурси для успішного виконання проектів будь-якого рівня складності, в тому числі міжнародних.
 • Здатність знаходити оптимально кращі рішення у ситуаціях будь-якої юридичної складності.
 • Кваліфікований персонал та якісне обслуговування клієнтів.
 • Безкоштовні попередні консультації по нотаріальним діям, що мають посвідчуватися нотаріусами нашої контори.
 • Надання комплексу супровідних послуг (оцінка майна, витяги з ДЗК, з ЄДР ЮО та ФОП, державна реєстрація права власності, переклади, легалізація та інш.).

З нами комфортно

Нотаріуси

Замовити дзвінок