Години роботи:пн-сб з 9.00 до 19.00; нд – за домовленістю
Тел./факс: (044) 288 83 38; 280 24 31; 254 39 33

Банки

Банківськи картки

Перед будь-якою юридичною особою як суб'єктом підприємницької діяльності рано чи пізно виникне питання про відкриття рахунку в банку безпосередньо для ведення і здійснення своєї діяльності.

Для цього банківській установі необхідно буде надати спеціальні картки із зразками підписів як уповноважених осіб, так і відбитку печатки юридичної особи. Підписи на таких картках обов'язково мають бути засвідчені нотаріально. Для такого оформлення картки із зразками підписів для банку можете звернутися абсолютно до будь-якого нотаріуса. 

Перелік документів для нотаріального засвідчення зразків підпису:

  1. Статутні документи підприємства (статут, виписка про реєстрацію, протокол - рішення засновників відносно призначення уповноваженої особи на посаду, а також у разі необхідності, наказ фірми про призначення на посаду  такої особи), паспорт і РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків) посадової особи, печатку підприємства, а також найменування банку і його точну юридичну адресу.
  2. Точний перелік документів для різних суб'єктів підприємницької діяльності може відрізнятися, це пов'язано безпосередньо з  організаційно-правовою формою юридичної особи. Тому перш, ніж призначати зустріч з нотаріусом для оформлення вищезгаданих карток з підписами для банку, необхідно отримати консультацію! Зателефонуйте нам - і ми обов'язково проконсультуємо Вас з цього питання!

Замовити дзвінок